רכישה מאובטחת בפרוטוקול ssl (מוצפן) | אפשרות לרכישה טלפונית

אודות

מי אנחנו ?
מחשבת חומרה דיגיטל הינה חברה עם צוות מיומן בעל נסיון של עשרות שנים מצטבר בתחום המחשוב העסקי והפרטי כאחד.
החברה עוסקת ביבוא, שיווק ותיקון של כל סוגי המחשבים, מסכים, טאבלטים, סלולר וציוד היקפי מהמובילים בישראל. החברה משווקת מגוון רחב של מוצרים מיצרנים שונים בעולם עם זמינות גבוהה של מלאי.
כל המחשבים שלנו הן החדשים והן המחודשים מגיעים ברמת איכות הגבוהה ביותר גרייד A (סוג א’).

במחשבת חומרה דיגיטל השירות הוא מעל הכל, בעזרת הציוד החדיש ביותר מסופקים ללקוחות הפתרונות הטובים ביותר העונים על צרכיהם תוך מתן שירות מהיר ואמין והקפדה על צרכי הלקוח.
למחשבת לקוחות ממגוון הסקטורים במשק בתחום המוסדי, העסקי, חברות קטנות וגדולות כאחד SMB, רשתות שיווק ולקוחות פרטיים. 

שירותי החברה:
מחשבת הפכה לחברה מובילה בתחומה בשוק המחשבים ובעלת נסיון רב במתן שירות ותיקון לכל ציוד המחשבים והאלקטרוניקה הקיימים בשוק. בנוסף אנו מלווים בשירותי מעבדה לתיקונים מהמתקדמים ביותר ובאפשרותה לתקן לרמת הרכיב האלקטרוני הקטן ביותר, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות העסקיים בכל רחבי הארץ.

התמחות נוספת היא במתן שירותי IT לעסקים הכוללים שיפור יעילות ואיכות עבודה בחברות וארגונים שונים. למחשבת יכולת לתת פתרון מידי לכל בעיית מחשוב ברגע אמת בזמינות 24/7.
טכנאי IT זמינים עבורכם לאבחן את הבעיה טלפונית במקרים של תקלות פשוטות, יבוצעו בהפעלה מרחוק על ידי השתלטות על המחשב. במידה ויש צורך, יישלח הטכנאי לעסק עצמו.
כל לקוח יכול לבחור את המסלול המתאים לו, החל מחוזה שירות שנתי בריטיינר ללא הגבלה, בנק שעות (מינימום רכישת שעות) ועד תשלום לפי קריאה.
בנוסף מעניקה החברה שירותי מחשוב ענן לעסקים שמאפשרים לכל עסק וארגון להפעיל מערכות מחשוב בקלות רבה ובמחירים נוחים ללא השקעה. שירותי ענן לעסקים מבטיחה לכם את הביצועים, ההגנה והזמינות המרבית של מערכות המחשוב שלכם.

 מוצרים ושירותים הקיימים החברה

מחשבים נייחים
מחשבים ניידים
מחשבי ALL-IN-ONE
טאבלטים
חומרה ורכיבים
תיקון כל סוגי מחשבים
ציוד הקפי
אביזרי מחשב
אביזרי סלולר
סמארטפונים וסלולר
ציוד רשתות
מצלמות אבטחה
מחשבים ואביזרים לגיימרים